KAPAT

Aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Mesajınız
close
randevuBilgi Al
bize-ulasBize Ulaş
Takipte kalın!
Aradığınızı bulmanıza yardımcı olabilir miyiz? ara

Çok ileri derecede işitme kaybınız mı var?

Çok ileri derecede işitme kaybınız varsa SİSER işitme merkezlerine gelerek ücretsiz şekilde en güçlü kulak arkası işitme cihazı olan Earnet HP+ işitme cihazlarını deneyebilirsiniz. İşitme uzmanlarımız işitme kaybına en uygun olana HP+ işitme cihazını belirleyip işitme kaybınıza göre ayarlayıp beğeninize sunacaklardır.

İleri ve çok ileri derecede işitme kaybı olan bireyler için sesleri doğal,renkli ve güçlü bir şekilde duymak için Earnet HP+ cihazlar son teknolojik gelişmelere paralel olarak üretilmiş olup kullanıcı memnuniyeti son derece yüksek olan cihazlardır. Segmentinde en yüksek çıkış gücüne sahip olan HP+ cihazı, yeni algoritması ile sesleri çok daha doğal hale getirip gürültü alanlarda konuşmayı anlama oranını arttırarak yaşam standartlarını yükseltmektedir. Noise manager(gürültü yönetimi)i DFM(dinamik feedback manager),ISM(ani gürültü baskılama),WNM(rüzgar gürültü yönetimi), 4 farklı programlama seçeneği, adaptif analiz sistemi gibi daha bir çok üstün teknolojiye sahip olan HP+ cihazlar düşük enerji tüketimi ve kolay kullanım konforu sunmakta olup suya, tere ve toza karşı dayanıklı nano kaplama ile üretilmiştir.

Çok ileri derecede işitme kaybınız varsa, daha önce farklı işitme cihazlarını kullanıp memnun kalmadıysanız, harfleri kaçırıp duymak veya anlamakta güçlük çekiyorsanız ve özlediğiniz seslere tekrar kavuşmak(Frekanslardaki işitme eşikleri seviyelerinin uygun olması halinde) istiyorsanız size en yakın SİSER şubesinde HP+ cihazlarını ücretsiz şekilde denemek için randevu alabilirsiniz.

Siser işitme merkezlerine binlerce kişi çok ileri derece işitme probleminden dolayı ziyaret ederek danışmanlık almış ve işitme sorunu için çözüm  aramıştır. Earnet HP+  işitme cihazları çok ileri dereceli işitme kayıpları için üretilen özel işitme cihazı serileridir. Earnet HP+ işitme cihazları, segmentinde en güçlü, en kullanışlı, en ergonomik işitme cihazlarıdır. Earnet HP+ işitme cihazları Elite, Royal,Aria ve Nano serilerinde bulunmaktadır.

Çok kaliteli ve çok özellikli olan earnet HP+ işitme cihazları seslere özlem duyan ve her ayrıntıyı önemseyen kişilerin özellikle tercih ettiği ve memnuniyetle kullandığı işitme cihazlarıdır. Daha önce farklı işitme cihazları markasını kullanmış olabilirsiniz ama earnet HP+ işitme cihazını kullanmanızı ve aradaki farkı yaşamanızı öneririz.

Paylaş :