KAPAT

  Aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

  close
  Aradığınızı bulmanıza yardımcı olabilir miyiz? ara

  Çok ileri derecede işitme kaybınız mı var?  İşitme cihazları, farklı tipte işitme kayıplarına özel olarak farklı türlerde üretilmektedir. İşitme cihazı seçimindeki en önemli konulardan birisi de, işitme kaybının derecesidir. Hafif, orta, ileri, çok ileri dereceli işitme kayıpları için farklı güç seviyelerine sahip ve farklı segmentlerde cihazlar kullanılmalıdır.

  Çok ileri derecede işitme kaybınız varsa SİSER işitme merkezlerine gelerek ücretsiz şekilde en güçlü kulak arkası işitme cihazı olan Earnet HPn işitme cihazlarını deneyebilirsiniz. İşitme uzmanlarımız işitme kaybına en uygun olana HPn işitme cihazını belirleyip işitme kaybınıza göre ayarlayıp beğeninize sunacaklardır.

  İleri ve çok ileri derecede işitme kaybı olan bireyler için sesleri doğal, renkli ve güçlü bir şekilde duymak için Earnet HPn cihazlar son teknolojik gelişmelere paralel olarak üretilmiş olup kullanıcı memnuniyeti son derece yüksek olan cihazlardır. Segmentinde en yüksek çıkış gücüne sahip olan HPn cihazı, yeni algoritması ile sesleri çok daha doğal hale getirip gürültü alanlarda konuşmayı anlama oranını arttırarak yaşam standartlarını yükseltmektedir. Noise manager(gürültü yönetimi), DFM(dinamik feedback manager), ISM(ani gürültü baskılama),WNM(rüzgar gürültü yönetimi), 4 farklı programlama seçeneği, adaptif analiz sistemi gibi daha bir çok üstün teknolojiye sahip olan HPn cihazlar düşük enerji tüketimi ve kolay kullanım konforu sunmakta olup suya, tere ve toza karşı dayanıklı nano kaplama ile üretilmiştir.

  Çok ileri derecede işitme kaybınız varsa, daha önce farklı işitme cihazlarını kullanıp memnun kalmadıysanız, harfleri kaçırıp duymak veya anlamakta güçlük çekiyorsanız ve özlediğiniz seslere tekrar kavuşmak(Frekanslardaki işitme eşikleri seviyelerinin uygun olması halinde) istiyorsanız size en yakın SİSER şubesinde HPn cihazlarını ücretsiz şekilde denemek için randevu alabilirsiniz.

  Siser işitme merkezlerine binlerce kişi çok ileri derece işitme probleminden dolayı ziyaret ederek danışmanlık almış ve işitme sorunu için çözüm  aramıştır. Earnet HPn işitme cihazları çok ileri dereceli işitme kayıpları için üretilen özel işitme cihazı serileridir. Earnet HPn işitme cihazları, segmentinde en güçlü, en kullanışlı, en ergonomik işitme cihazlarıdır. Earnet HPn işitme cihazları Tie, Smart, Nano serilerinde bulunmaktadır.

  Çok kaliteli ve çok özellikli olan earnet HPn işitme cihazları seslere özlem duyan ve her ayrıntıyı önemseyen kişilerin özellikle tercih ettiği ve memnuniyetle kullandığı işitme cihazlarıdır. Daha önce farklı işitme cihazları markasını kullanmış olabilirsiniz ama earnet HPn işitme cihazını kullanmanızı ve aradaki farkı yaşamanızı öneririz.

  Çok ileri dereceli işitme kayıpları, yeterli ses üretiminin sağlanmasının en zor olduğu işitme kaybı grubudur. Ancak günümüzdeki mevcut teknoloji ile hem işitme cihazları geçmiş döneme göre oldukça küçük üretilebiliyor, hem de çok ileri dereceli işitme kayıpları için yeterli kazancı üretebiliyor ve rahatlıkla duyum sağlanabiliyor. Earnet HPn serisi cihazlar, 2 cc coupler ile yapılan ölçümlerde ürettiği 140 dB SPL ses seviyesi ile sektörün en güçlü işitme cihazı olarak kullanıcı adaylarına sunulmaktadır. HPn serisi en güçlü cihazlar, 120 dB’e kadar olan işitme kayıplarına uygulanabilirliği ve doğal ses rengi ile çok ileri dereceli işitme kaybına sahip kişilere bile özlediği sesleri tekrar duyma ve hayatı rahat yaşama şansını tanıyor.

  Earnet HPn işitme cihazı, sahip olduğu akustik teknoloji ile kategorisinde dünyadaki en güçlü işitme cihazıdır.

  Earnet Royal Serisi HPn İşitme Cihazları için tıklayınız

  Earnet Elite Serisi HPn İşitme Cihazları için tıklayınız

  Earnet Aria6 Serisi HPn İşitme Cihazları için tıklayınız

  Earnet Nano3 Serisi HPn İşitme Cihazları için tıklayınız

  Paylaş :
  Yazar Kutusu