KAPAT

  Aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

  close
  İletişim İçin Tıklayın
  whatsapp
  Aradığınızı bulmanıza yardımcı olabilir miyiz? ara

  En Güçlü İşitme Cihazı

  İşitme cihazları, farklı tipte işitme kayıplarına özel olarak farklı türlerde üretilmektedir. İşitme cihazı seçimindeki en önemli konulardan birisi de, işitme kaybının derecesidir. Hafif, orta, ileri, çok ileri dereceli işitme kayıpları için farklı güç seviyelerine sahip ve farklı segmentlerde cihazlar kullanılmalıdır.

  Çok ileri dereceli işitme kayıpları, yeterli ses üretiminin sağlanmasının en zor olduğu işitme kaybı grubudur. Ancak günümüzdeki mevcut teknoloji ile hem işitme cihazları geçmiş döneme göre oldukça küçük üretilebiliyor, hem de çok ileri dereceli işitme kayıpları için yeterli kazancı üretebiliyor ve rahatlıkla duyum sağlanabiliyor. Earnet HPn serisi cihazlar, 2 cc coupler ile yapılan ölçümlerde ürettiği 140 dB SPL ses seviyesi ile sektörün en güçlü işitme cihazı olarak kullanıcı adaylarına sunulmaktadır. HPn serisi en güçlü cihazlar, 120 dB’e kadar olan işitme kayıplarına uygulanabilirliği ve doğal ses rengi ile çok ileri dereceli işitme kaybına sahip kişilere bile özlediği sesleri tekrar duyma ve hayatı rahat yaşama şansını tanıyor.

  Earnet HPn işitme cihazı, sahip olduğu akustik teknoloji ile kategorisinde dünyadaki en güçlü işitme cihazıdır.

  Earnet Royal Serisi HPn İşitme Cihazları için tıklayınız

  Earnet Elite Serisi HPn İşitme Cihazları için tıklayınız

  Earnet Aria6 Serisi HPn İşitme Cihazları için tıklayınız

  Earnet Nano3 Serisi HPn İşitme Cihazları için tıklayınız

  Paylaş :

  Odyolog Bilal Kaya

  1993 Çanakkale doğumlu olan Bilal Kaya, 2016 yılında İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Odyoloji bölümünden mezun olmuştur. 2017 yılından beri Si-Ser İşitme Merkezleri bünyesinde Eğitim ve İş Geliştirme Sorumlusu olarak görev yapan Bilal Kaya, şirket içi eğitimlerden ve şirket dışı sunumlardan sorumludur. Ayrıca, İşitme Cihazları Akustik & Odyoloji Derneği (İCAAD) genel sekreterliği görevini yürütmektedir.