İşitme Cihazı Kullanıcı Yorumları

Özlem Ergül ÖZKÖK

Teyzemin kulaklarında sorun vardı. Si-ser işitme merkezlerine geldik. Göz aşinalığından dolayı orayı seçmiştik. Birkaç sene geçti. Teyzem herşeyinden hala çok memnun. İlk muayenesinden tutun da, kontrollerindeki ilgiye kadar, teknik servisinden cihazın kalitesine kadar. İyiki Si-Ser’i seçmişiz.

Dr. Candan OFLUOĞLU

Profesyonel ve sorun çözücü gerek insani ve güler yüzlü yak¬laşımları ile aldığımız hizmetten son derece memnun kaldık. Teşekkür ediyorum.

Güngör CEYHAN

70 yaşındayım. Haliyle Cenab-ı Hakk’ın bizlere bahşettiği azalarımızda yıpranmakta. Doktorumuz bana işitme cihazı kullanmamı önerdi. Birkaç yerde incelemeler yaptık karar vermekte bir hayli zorlandık. Sizin merkezinizde gördüğümüz yakın ilgi, Nano earnet işitme cihazı almaya razı etti. Memnuniyetimi belirtmek isterim.

Ergun ZEYTİNCİ

Kulak içi işitme cihazları konusunda en son teknolojiyi kullanarak bize daha sağlıklı bir yaşam standardı sağlayan Si-Ser’e teşekkür ediyorum.

Nafiz AKAR

Kulağımın çınlamasını yok edici bir cihaz var mı dediğimde, beni çok güzel bir şekilde güler yüzle ikna ettiler ve cihazınızı kullanmaya başladım, çok memnunum.

Vedat Sadioğlu

Öncelikle ticari faaliyetiniz için sizleri kutlarım. Ben emekli öğretmen, yazar ve eleştirmenim. Ankara’da yaşıyorum. Çalışmalarınızı yakından izliyor ve beğeniyorum. Kaliteli hizmetler ve üretimler yaptığınızı düşünüyorum. Ekonomiye değer kattığınız için, ülke tanıtımına katkı sağladığınız için, ülkeye döviz kazandırdığınız için, teknoloji ürettiğiniz için sizleri kutlarım. Sizlerle gurur duyuyoruz. Öncelikle ticari faaliyetiniz için sizleri kutlarım. Ben emekli öğretmen, yazar ve eleştirmenim. Ankara’da yaşıyorum. Çalışmalarınızı yakından izliyor ve beğeniyorum. Kaliteli hizmetler ve üretimler yaptığınızı düşünüyorum. Ekonomiye değer kattığınız için, ülke tanıtımına katkı sağladığınız için, ülkeye döviz kazandırdığınız için, teknoloji ürettiğiniz için sizleri kutlarım. Sizlerle gurur duyuyoruz.

Recep ATAŞ

Türkiye’de çalışıyorsan, Türk firmalarını deneyeceksin. Yurtdışı ürün her zaman kaliteli değildir. Ben cihazdan memnunum açıkçası kim ne derse desin. Son olarak paramı Türkiye’de kazanıyorum ve Türkiye’ye kalmasını istiyorum.

Fatma SEVER

İşitme cihazı almadan önce duyamadığım için etrafımdakilerle konuşmak istemiyor¬dum. Cihazı kullanmaya başladıktan sonra konuşulanları, kapı sesi, telefon sesi gibi sesleri daha iyi duymaya başladım. 4 yıldır cihazımı memnuniyetle kullanıyorum.