KAPAT

  Aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

  close
  Aradığınızı bulmanıza yardımcı olabilir miyiz? ara

  İşitme Cihazı Temel Parçaları  İşitme cihazları, dışarıdan gelen sesleri, kullanan kişinin duyabileceği şekilde iletilmesini sağlayan cihazlardır.

  İşitme cihazların sesleri, doğal, doğru ve kullanıcısına uygun tonlarda kulağa iletilebilmesi için ana parçalarının düzgün çalışması ve kaliteli olması gerekmektedir. Düzgün çalışmayan ve ya kaliteli olmayan ana parçalar işitmeye zararlı olabileceği gibi, cihazdan yeteri kadar da verim alınamaz. Bu parçalar genel olarak ; mikrofon – hoparlör – işlemci şeklinde belirtilebilir. Bu ana parçalar sesin dış ortamdan alınmasını, işlenmesini ve sesin üretilerek kulağa gönderilmesini sağlamaktadır.

  En kaliteli Kulak İşitme Cihazı Parçaları

  Kulak için işitme cihazı parçaları, temel ana parçalar kadar önemli parçalardır. İşlevleri temel parçalar kadar olmasa da fonksiyonel çalışabilmesi için gereken parçalardır. Bu parçaların kaliteli ve sağlam olması da hem ekonomik hem de kulak sağlığı açısından oldukça önemlidir. Örnekleri ile piyasada satışı gerçekleşen kaliteli kulak cihazı temel parçaları; mikrofon çeşitleri, hoparlör çeşitleri ve amplifikatör(DSP, işlemci) çeşitleri olmaktadır. Yardımcı işitme cihazı parçalarına ise; hortum, kalıp, pil gibi parçaları örnek verebiliriz.

  Yüksek Kalite İşitme Cihazı Yardımcı Ürünleri

  İşitme cihazları kullanılan kişi tarafından bir süre sonra benimsenen cihazlardır. Sebebi ise bu cihazın artık vücudun bir parçası olması ve ya başka nedenlere bağlı olarak açıklanabilir. Bu yüzden işitme cihazlarının temizliği, bakımı ve tamiri gibi durumlar için yardımcı ürünlere ihtiyaç duyulabilir. Yüksek kaliteli işitme cihazı yardımcı ürünleri siser.com.tr ile bulunduğu gibi bu ürünler ise;

  •  Farklı renkte kulak kalıpları,
  •  İşitme cihazı temizleme tableti,
  •  Kulak içi bakım seti,
  •  İşitme cihazı temizleme spreyi gibi yardımcı ürünler olup, işitme cihazı için gereken yardımcı ürünlerdir.

  İşitme Cihazının Parçalarının Fiyatı Nedir?

  Teknolojinin hız kesmeden ilerlemesi ile beraber işitme cihazları da dijital olmak üzere çeşitli yüksek kalitede ve teknolojide üretilmektedir. Üretilen bu yüksek kalite işitme cihazlarının parçaları da aynı şekilde değer kazanmaktadır. Kullanılan ve ya kullanılacak işitme cihazının parçaları, kalite ve teknoloji kapsamında fiyatları değişmektedir. Aynı şekilde işitme cihazları için gerekli olan yardımcı ürünler de, işitme cihazına bağlı olarak farklı fiyatlarda seyredebilmektedir.

  Paylaş :
  Yazar Kutusu