KAPAT

  Aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

  close
  Aradığınızı bulmanıza yardımcı olabilir miyiz? ara

  İşitme Cihazının Hijyenik Bakımı  En son araştırmalardan ve işitme sağlığı uzmanlarıyla yapılan yoğun görüşmeler sonucunda, gelişmiş olan yeni OtoVita ürünleri, kulak sağlığı ve işitme cihazı performansını korurken komple hijyenik bir çözüm sunuyor.

  Yeni OtoVita”nın FaydalarıTüm OtoVita temizleme ürünleri, bakteri ve mantara karşı gelişmiş koruma sağlamak için yeni formüllü bir antimikrobiyal ajanı olarak hareket eder. Bu sayede kulak hijyeni ürünlerinin, enfeksiyon ve enflamasyon riskini azaltarak temizlik ve dezenfeksiyon yaptığından emin olabilirsiniz.

  OtoVita”yı Benzersiz Kılan Yeni ÖzelliklerDreve kimyagerleri, günlük kullanımın her açısını değerlendirmek kullanımını kolaylaştırmak ve optimum performans sağlamak için sıkı çalıştılar.

  Benzersiz özelikleri OtoVita” yı kalabalıktan ayırıyor!

  Acı Tat – Çocuklara Karşı Büyük Koruma!OtoVita Temizleme Tabletleri acı içerikli formülü ile çocukların kazayla yutmasını engeller. Acı tat, temizleme performansını etkilemez.Ciltle Dost –Tahrişi Azaltır!Günlük temizlik, ciltte tahrişe yol açabilir. İşte bu sebepten ciltle dost içeriği olan OtoVita Temizleme tabletleri ve OtoVita temizleme spreyini formüle ettik.

  Maksimum Ferahlık İçin Limon Kokusu!Canlandıran limon kokusu, OtoVita Temizleme spreyi ve OtoVita® Nemli Mendilleriyle rahat, taze bakım sağlar.OtoVita Antimikrobiyal Bakım Ürünleri– Akıllı Özellikler, Büyük Değer ve Kullanım Kolaylığı SağlarGünlük Bakım İçin Aylık Paketler!

  Günlük bakım rutini, işitme cihazı yatırımınızdan en iyi sonuçları almak ve cilt problemlerini önlemek için çok önemlidir. İşte bu yüzden, günlük kullanımı teşvik etmek için aylık paketlerde sunulan OtoVita bakım ürünlerini geliştirdik.

  Her Ürünle İlgili Detaylı Bakım Bilgileri!En iyi sonuçları elde etmek için her bir OtoVita ürünü, net ve detaylı bir kullanım kılavuzuyla birlikte gelir. Renkli resimler ve detaylı bilgiler, kullanıcının optimum temizliği elde etmesi ve kaliteli işitme cihazlarının bakımını nasıl sağlayacağını gösterir. OtoVita Bakım Kılavuzu istek üzerine de mevcuttur, yararlı ipuçları verir ve tüm OtoVita temizleme ürünleri hakkında detaylı bilgi verir. OtoVita İçin Önemli Aksesuarlar

  OtoVita Bakım Kılıfı!Tüm Oto Vita bakım ürünlerinizi, Oto Vita akım kılıfı içinde güvenli ve düzenli muhafaza ediniz. Yüksek kaliteli malzemelerden özel olarak tasarlanmış bakım kılıfında temel temizlik malzemelerinizin tamamı için birçok yeri vardır. Fermuarlı kapağı ve su geçirmez yapısı sayesinde evde veya seyahat esnasında kullanım için idealdir.Kuru Kese!Düzenli temizlik, uzun ve rahat işitme cihazı hizmeti için tek şart değildir! Günlük kurutma da işitme cihazınızın ömrünü uzatır ve tüm zamanlarda en iyi ses kalitesini verir. Nemi sıkça temizleyerek, hassas işitme cihazlarının tüm zamanlarda tam performansta çalışmasını sağlarsınız. Dreve’nin kuru kesesi, elektrikli ısıtıcısıyla birlikte, nemi hızlıca ve güvenli bir şekilde temizler. İşitme cihazınızı ve kulak kalıbınızı sonraki gün kullanımı için hazırlar.

  İşitme cihazına hijyenik bakım

  En son araştırmalardan ve işitme sağlığı uzmanlarıyla yapılan yoğun görüşmeler sonucunda, gelişmiş olan yeni OtoVita ürünleri, kulak sağlığı ve işitme cihazı performansını korurken komple hijyenik çözüm sunuyor.Yeni OtoVita’nın FaydalarıTüm OtoVita temizleme ürünleri, bakteri ve mantara karşı, gelişmiş koruma sağlamak için yeni formüllü bir antimikrobiyal ajanı olarak hareket eder. Bu sayede kulak hijyeni ürünlerinin enfeksiyon ve enflamasyon riskini azaltarak bir arada temizlik ve dezenfeksiyon yaptığından emin olabilirsiniz.

  Paylaş :
  Yazar Kutusu