KAPAT

Aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Mesajınız
close
randevuBilgi Al
bize-ulasBize Ulaş
Takipte kalın!
Aradığınızı bulmanıza yardımcı olabilir miyiz? ara

Kulak İçi İşitme Cihazları

İşitme cihazlarının birden çok türü bulunmaktadır. Farklı işitme kayıpları için farklı tipdeki işitme cihazlarıyla çözümler üretiliyor. Ancak tüm bu türler içerisinde en çok istenilen işitme cihazı türü kulak içi işitme cihazları oluyor. Dışarıdan görünmemesi kulak içi işitme cihazının istenmesinin en büyük sebebi. Bununla beraber diğer işitme cihazlarına göre daha küçük olması kulak içi işitme cihazlarının daha kolay bir kullanıma sahip olduğunu düşündürüyor ve bu da kulak içi işitme cihazlarına olan talebi arttırıyor.

Kulak içi işitme cihazları kulak kepçesinin bitiminden yani kulak kanalının girişinden başlayarak kulak kanalı içerisine doğru ilerlediği için kulak içi işitme cihazı ismini almıştır. ITE, ITC, CIC, IIC gibi farklı türleri bulunan kulak içi işitme cihazları, genel olarak aynı işlevi görmekte ancak boyut ve bulunduğu yerdeki farklılıklarından dolayı avantaj ve dezavantajlar içerebilmektedir.

Kulak içi işitme cihazlarıyla ilgili detaylı bilgi için buradaki blog yazımızı okuyabilir ya da uzmanlarımıza aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.

Farklı Serilerdeki Kulak İçi İşitme Cihazlarını İnceleyin!