Kullanım Koşulları

Ticari markalar ve telif hakkı:

 

Bu sitede görüntülenen markaların, Logoların, küresel kullanım hakkı SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş.‘ e aittir. Logo renkleri ve yazı şekli koruma altına alınmıştır.

Sitede kullanılan metinler, açıklamalar ve resimler kopyalamaya karşı koruma altına alınmıştır. SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş önceden yazılı izni olmadan metinlerin çoğaltılmasına, dağıtılmasına ve içeriğini değiştirilmesine izin verilmez.

 

Sitenin bir hatasını, yanlışlığını bulursanız lütfen aşağıdaki emaile gönderiniz. info@siser.com.tr

SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş

Haznedar Meydanı, Çalışlar Caddesi Hanımeli Sokak No:1/6 (Garanti Bankası üstü), 34000 İstanbul

Tel.: (0212) 641 85 40

info@siser.com.tr

www. Siser.com

Şirket Türü  : Anonim Şirket

Mersis No :

Ticaret Sicil Memurluğu : İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü

Ticaret Sicil Numarası :

Ticaret Ünvanı : SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş

Adres :

İletişim Bİlgileri (Telefon) :

Taahhüt Edilen Sermaye Miktarı :

Ödenen Sermaye Miktarı :

Tescil Tarihi :

Vergi Dairesi :  Merter Vergi Dairesi

Vergi Numarası :  323 048 2017

Sektör :

Yönetim Kurulu Başkanı : …………..

Yönetim Kurulu Üyeleri :

Yetkililer :

 

Disclaimer

 

1- SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş ile kullanıcı arasındaki anlaşma

Bahçelievler Çalışlar cad. hanımeli sok no 1/ 6 kayıtlı olan SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş, tüzel bir kişiliktir.

a-Değerli ziyaretçiler, sitenin kullanım şartlarını kabul ederseniz,

siteyi inceleyebilir, istifade edebilirsiniz.

b-Site terimi bizim www.siser.com.tr  adresindeki web sitesidir.

Kontrol altımızda olan, kullandığımız, direkt indirekt

kontrol ettiğimiz ve linkine baktığımız sitedir. Bu web sayfası

terimi altında, tüm ürünler, hizmetler, içerikler, metinler,

grafikler mültimedya tüm sayfalarını kapsar.

 

2- Kullanıcı bilgileri
Bu sitenin belirli alanlarında özel şifre gerektirebilir. Elde etmiş olduğunuz şifreler, kullanıcı bilgileri size aittir. Bu bilgiler, başka üyelerin bilgilerini , email adreslerini , ilişkilerini elde etmek için kullanılamaz. Üçüncü şahısların mülkiyet haklarını ihlal etmek cezai müeyeediye tabidir.  Şifreler sadece sizlere aittir ve SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş tarafından yetkilendirilirsiniz. Ve her durumda şifrenizi gizli tutunuz

 

3- Devredilemezlik

Bu sitenin okumasını, bilgi edinmesini sadece kendiniz için yaptığınızı, başka şahıslara bilgileri aktarmak, lisans vermek, eleştirmek için yapmadığınızı beyan etmeniz gerekiyor. SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş’ in yazlı izni olmadan yapılan her türlü devir geçersizdir.

Bu site şahsınız tarafından ancak bilgi edinmek amacıyla kullanılabilir. Başka şahıslara bilgi aktarmak, lisans vermek, eleştirmek için kullanılamaz. Sitenin tüm mülkiyet hakkı SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş’e ait olup SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş’in yazılı izni olmadan devir edilemez/kullanılamaz. SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş ‘in  yazılı izni olmadan yapılan her türlü kullanım ve devir geçersizdir.

4- Feragat ve sınırlama

1-Bu web sitesini kendi rızanızla kullanıyorsunuz. İçinde yazılan bilgiler bir tedavi amacını gütmemektedir. Sadece işitme sorunu ve çözümleri hakkında genel bilgiler vermektedir. İş bu bilgiler tavsiye niteliğinde olmayıp SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş  , Bu bilgiler doğrultusunda uygulama hatasından kaynaklanan sorumluluğu kabul etmez. Uygulamadan kaynaklanan hiçbir sorumluluk SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş’e ait değildir.

2- Bu sitenin hizmetleri SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş tarafından verilmektedir. İşitme kaybı, işitme cihazları ve uygulama konusunda lütfen profesyonel uygulayıcınızdan bilgi alınız.

 

5- Yasal uyarı

İş bu internet sitesinde yer alan bilgiler kesin nitelikte olmayıp aynı zamanda tavsiye niteliğinde de değildir. SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş bu sitede geçen bilgilerden dolayı, başka firmaların itibar kayıp etmeleri, hisse sentlerinin düşmesi, tesadüfi veya dolaylı zararlarından sorumlu değildir. Bu sitede almış olduğunuz bilgilerden dolayı zarara uğradığınızı beyan etmeniz hukuki bir delil teşkil etmediğini bilmeniz gerekmektedir. Bu sitenin kullanımı tamamen insiyatifinizde olup kullanım ücretsiz olduğundan kullanıcının veya 3. kişilerin zararı telafi/tazmin edilmeyecektir. SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş’den bu yönde herhangi bir maddi ve manevi zararın tazmini talep edilemez.

 

6- Bağlantılı siteler

Bu sitede olan ürün ve hizmetlerin üçüncü şahıslara tarafından sunulmasından SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş sorumlu değildir.  Ve SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş’ in bunu kontrol etme sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

7- Diğer web sayfa bağlantıları

Bu site, SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş dışındaki şirketler tarafından işletilen sitelere bağlantılar içerebilir. Bu sunum sadece bilgi amaçlıdır. SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş, üçüncü şahıslar tarafından işletilen web sayfalarının içeriğinden ve reklamlarından sorumlu değildir.

 

8- Gizlilik 

SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş bu sitenin ziyaretçilerinin gizliliğine saygı gösterir.

Gönüllü olarak sitemizi ziyaret edip, bilgi alan, bilgi isteyen, email ve telefon bırakan kişilerin kişisel bilgilerini kapsar.  SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş verilerinizi veya sorularınızın cevabını verirken, bu bilgileri istatistik için kullanabilir. Size daha iyi hizmet sunmak, web sayfamızın kalitesini artırmak, sizinle iletişim kurmak ve sorularınızı daha iyi anlamak için kullanabilir. Bu bilgiler ayrıca sitemizin ziyaretçi sayısını,  servis sağlayıcısının alan adını, bölgesini, ülkesini tespit etmek için kullanabilir.

Bu web sitesi 13 yaştan küçük çocuklara yönelik değildir.

Sitemizde olan bilgiler, yönetmenlikler ve gizlilikler bu web sayfasını kapsar, üçüncü web sağlayıcısını kapsamaz.

 

9-Telif Hakkı ve kısıtlamalar

SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş web sayfasında görüntülenen içerikler SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş malıdır.  Bilgileri, kopyalamak, başkasına satmak, lisans vermek yasal olarak koruma altına alınmıştır.  SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş tüm haklarını saklı tutar. İçerikler kişisel olup ticari bir amaç için kullanılamaz. Bilgilerin yeniden formatlanması, basılması ve çoğaltılması ancak SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş in kopyalama için belirtmiş olduğu ölçüler içinde ve yazılı izin vermesi halinde geçerlidir.  Bu bilgi içeriğinin, SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş ‘e karşı kullanılması sözleşme ihlali kapsamındadır.  SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş, Site içeriğini, resimlerini, tasarımlarını değiştirme hakkına sahiptir.

10-Markalar,

SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş, SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş Teknik, markaları SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş AS malıdır ve her hakkı mahfuzdur. Ürün isimleri, markaları, SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş  malıdır.

 

11- Linkler

Bu sitede verilen içerik bilgi amaçlıdır.  Sitede geçen bilgileri, SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş ürünlerine ve imajı zedelemek için kullanmayacağınızı beyan ediniz. Aynı zamanda başka firmaları imajını düşürmek, şahısları aleyhine kullanarak hakaret etmek için kullanmadığınızı beyan ediniz.

Bu sitede verilen içerikler bilgi amaçlıdır. Sitede geçen bilgiler SİSER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş ürünlerine ve imajına zarar vermek için kullanılamaz. Aynı şekilde başka firmaların imajını düşürmek, şahıslar aleyhine kullanarak hakaret etmek için kullanılamaz. Aksi takdirde tüm hukuki ve cezai sorumluluk kullanıcıya ait olacaktır.

 

12-Uygulanabilir yasalar:

Yasal sorumluluklarınız ve direkt veya indirekt yasal hakların ihlali ve onun yerine getirilmesi konusunda çıkacak uyuşmazlıklar Türkiye hukukuna göre yorumlanır ve Türk Hukuku uygulanır. İhtilafların çözümünde yetkili mahkemeler Türkiye Cumhuriyeti İstanbul Mahkemeleridir.