KAPAT

  Aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

  close
  Aradığınızı bulmanıza yardımcı olabilir miyiz? ara

  KULLANIM KOŞULLARI

  Ticari markalar ve telif hakkı:

  Bu sitede görüntülenen markaların, Logoların, küresel kullanım hakkı SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş.‘ e aittir. Logo renkleri ve yazı şekli koruma altına alınmıştır.

  Sitede kullanılan metinler, açıklamalar ve resimler kopyalamaya karşı koruma altına alınmıştır. SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş önceden yazılı izni olmadan metinlerin çoğaltılmasına, dağıtılmasına ve içeriğini değiştirilmesine izin verilmez.

  Sitenin bir hatasını, yanlışlığını bulursanız lütfen aşağıdaki e-maile gönderiniz.

  bilgi@siser.com.tr / www.siser.com.tr

  SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş

  Şirket Türü: Anonim Şirket

  Ticaret Sicil Memurluğu: İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü

  Ticaret Ünvanı: SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş.

  Adres: Bahçelievler Mah. Naci Kasım Sok.  Gıyasettin İş Merkezi Apt. No: 2/2/7 Bahçelievler / İstanbul

  İletişim Bilgileri (Telefon) : +90 212 505 42 15

  Vergi Dairesi: Merter Vergi Dairesi

  Vergi Numarası: 771 031 47 07

  Feragatname

  1-  SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş ile kullanıcı arasındaki anlaşma

  Bahçelievler Mah. Naci Kasım Sok.  Gıyasettin İş Merkezi Apt. No: 2/2/7 Bahçelievler / İstanbul adresinde kayıtlı olan SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş, tüzel bir kişiliktir.

  a-Değerli ziyaretçiler, sitenin kullanım şartlarını kabul ederseniz, siteyi inceleyebilir, istifade edebilirsiniz.

  b-Site terimi bizim www.siser.com.tr adresindeki web sitesidir. Kontrol altımızda olan, kullandığımız, direkt indirekt kontrol ettiğimiz ve linkine baktığımız sitedir. Bu web sayfası terimi altında, tüm ürünler, hizmetler, içerikler, metinler, grafikler multimedya tüm sayfalarını kapsar.

  2- Kullanıcı bilgileri
  Bu sitenin belirli alanlarında özel şifre gerektirebilir. Elde etmiş olduğunuz şifreler, kullanıcı bilgileri size aittir. Bu bilgiler, başka üyelerin bilgilerini , e-mail adreslerini , ilişkilerini elde etmek için kullanılamaz. Üçüncü şahısların mülkiyet haklarını ihlal etmek cezai müeyeediye tabidir.  Şifreler sadece sizlere aittir ve  SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş tarafından yetkilendirilirsiniz ve her durumda şifrenizi gizli tutunuz.

  3- Devredilemezlik

  Bu sitenin okumasını, bilgi edinmesini sadece kendiniz için yaptığınızı, başka şahıslara bilgileri aktarmak, lisans vermek, eleştirmek için yapmadığınızı beyan etmeniz gerekiyor. SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş ’ in yazlı izni olmadan yapılan her türlü devir geçersizdir.

  Bu site şahsınız tarafından ancak bilgi edinmek amacıyla kullanılabilir. Başka şahıslara bilgi aktarmak, lisans vermek, eleştirmek için kullanılamaz. Sitenin tüm mülkiyet SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş ‘e ait olup SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş ‘in yazılı izni olmadan devir edilemez/kullanılamaz. SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş  ‘in  yazılı izni olmadan yapılan her türlü kullanım ve devir geçersizdir.

  4- Feragat ve sınırlama

  1-Bu web sitesini kendi rızanızla kullanıyorsunuz. İçinde yazılan bilgiler bir tedavi amacını gütmemektedir. Sadece işitme sorunu ve çözümleri hakkında genel bilgiler vermektedir. İş bu bilgiler tavsiye niteliğinde olmayıp SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş , Bu bilgiler doğrultusunda uygulama hatasından kaynaklanan sorumluluğu kabul etmez. Uygulamadan kaynaklanan hiçbir sorumluluk SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş ‘e ait değildir.

  2- Bu sitenin hizmetleri  SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş tarafından verilmektedir. İşitme kaybı, işitme cihazları ve uygulama konusunda lütfen profesyonel uygulayıcınızdan bilgi alınız.

  5- Yasal uyarı

  İş bu internet sitesinde yer alan bilgiler kesin nitelikte olmayıp aynı zamanda tavsiye niteliğinde de değildir. SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş bu sitede geçen bilgilerden dolayı, başka firmaların itibar kayıp etmeleri, hisse senetlerinin düşmesi, tesadüfi veya dolaylı zararlarından sorumlu değildir. Bu sitede almış olduğunuz bilgilerden dolayı zarara uğradığınızı beyan etmeniz hukuki bir delil teşkil etmediğini bilmeniz gerekmektedir. Bu sitenin kullanımı tamamen inisiyatifinizde olup kullanım ücretsiz olduğundan kullanıcının veya 3. kişilerin zararı telafi/tazmin edilmeyecektir. SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş ‘den bu yönde herhangi bir maddi ve manevi zararın tazmini talep edilemez.

  6- Bağlantılı siteler

  Bu sitede olan ürün ve hizmetlerin üçüncü şahıslara tarafından sunulmasından SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş sorumlu değildir.Ve SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş’ in bunu kontrol etme sorumluluğu bulunmamaktadır.

  7- Diğer web sayfa bağlantıları

  Bu site, SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş dışındaki şirketler tarafından işletilen sitelere bağlantılar içerebilir. Bu sunum sadece bilgi amaçlıdır. SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş, üçüncü şahıslar tarafından işletilen web sayfalarının içeriğinden ve reklamlarından sorumlu değildir.

  8- Gizlilik 

  SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş bu sitenin ziyaretçilerinin gizliliğine saygı gösterir.

  Gönüllü olarak sitemizi ziyaret edip, bilgi alan, bilgi isteyen, e-mail ve telefon bırakan kişilerin kişisel bilgilerini kapsar. SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş verilerinizi veya sorularınızın cevabını verirken, bu bilgileri istatistik için kullanabilir. Size daha iyi hizmet sunmak, web sayfamızın kalitesini artırmak, sizinle iletişim kurmak ve sorularınızı daha iyi anlamak için kullanabilir. Bu bilgiler ayrıca sitemizin ziyaretçi sayısını,  servis sağlayıcısının alan adını, bölgesini, ülkesini tespit etmek için kullanabilir.

  Bu web sitesi 13 yaştan küçük çocuklara yönelik değildir.

  Sitemizde olan bilgiler, yönetmenlikler ve gizlilikler bu web sayfasını kapsar, üçüncü web sağlayıcısını kapsamaz.

  9-Telif Hakkı ve kısıtlamalar

  SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş web sayfasında görüntülenen içerikler SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş malıdır. Bilgileri, kopyalamak, başkasına satmak, lisans vermek yasal olarak koruma altına alınmıştır. SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş tüm haklarını saklı tutar. İçerikler kişisel olup ticari bir amaç için kullanılamaz. Bilgilerin yeniden formatlanması, basılması ve çoğaltılması ancak SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş in kopyalama için belirtmiş olduğu ölçüler içinde ve yazılı izin vermesi halinde geçerlidir. Bu bilgi içeriğinin, SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş‘e karşı kullanılması sözleşme ihlali kapsamındadır. SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş, Site içeriğini, resimlerini, tasarımlarını değiştirme hakkına sahiptir.

  10-Markalar,

  SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş, SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş Teknik, markaları SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş AS malıdır ve her hakkı mahfuzdur. Ürün isimleri, markaları, SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş malıdır.

  11- Linkler

  Bu sitede verilen içerik bilgi amaçlıdır.  Sitede geçen bilgileri, SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş ürünlerine ve imajı zedelemek için kullanmayacağınızı beyan ediniz. Aynı zamanda başka firmaları imajını düşürmek, şahısları aleyhine kullanarak hakaret etmek için kullanmadığınızı beyan ediniz.

  Bu sitede verilen içerikler bilgi amaçlıdır. Sitede geçen bilgiler SİSER İŞİTME CİHAZLARI SANAYİ VE TİCARİ A.Ş ürünlerine ve imajına zarar vermek için kullanılamaz. Aynı şekilde başka firmaların imajını düşürmek, şahıslar aleyhine kullanarak hakaret etmek için kullanılamaz. Aksi takdirde tüm hukuki ve cezai sorumluluk kullanıcıya ait olacaktır.

  12-Uygulanabilir yasalar:

  Yasal sorumluluklarınız ve direkt veya indirekt yasal hakların ihlali ve onun yerine getirilmesi konusunda çıkacak uyuşmazlıklar Türkiye hukukuna göre yorumlanır ve Türk Hukuku uygulanır. İhtilafların çözümünde yetkili mahkemeler Türkiye Cumhuriyeti İstanbul Mahkemeleridir.