KAPAT

  Aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

  close
  Aradığınızı bulmanıza yardımcı olabilir miyiz? ara

  Si-Ser İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezleri, yüksek teknolojiyi takip ederek, insan merkezli felsefi yapısıyla, insanlara yardım etmeyi ve bu alanda hizmet vermeyi taahhüt eder.

  kurumsal

  Kurumsal

  1996 yılında kurulan Si-Ser İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezleri, duyma ve anlama sorunu yaşayan bireylerin sosyal yaşamda en iyi şekilde iletişim kurabilmeleri için, teknolojiyi, bilimi ve insani anlayış olanaklarını kullanarak en iyi hizmeti vermeyi prensip edinen bir şirkettir. Si-Ser, işitme kaybı olan bireylerin cihaz uyarlamasının en iyi şekilde yapılması için, eğitimli uzman odyometrist ve odyologlar çalıştırmaktadır. İşitme cihazlarının uzun yıllar performanslı çalışması için firmamız, bünyesindeki teknik servis kadrosuyla arızalanan cihazları en kısa sürede tamir edip teslim etmektedir. Si-Ser, bireylerin cihazlarını doğru kullanabilmeleri için ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

  Si-Ser, elektro akustik cihazların tek başına yeterli olmadığının bilincindedir. Yüksek teknolojiye uygun adaptasyon sağlanırsa teknolojiye fayda verecektir.

  Si-Ser, 70’i aşkın şubesiyle ülkemizin en büyük işitme merkezleri zinciridir. Üstün hizmet anlayışını yurt dışına da yaymaya çalışan Si-Ser;Gürcistan ve Kıbrıs’ta şubeler açarak işitme sorunu yaşayanların dünyasını seslerle süslemektedir.

  Çözüm ortağımız olan Ear-Teknik, earnet markasıyla bize her yönden güç vererek kalitemizin ve hizmet seviyemizin artmasına katkıda bulunmaktadır. Çünkü earnet en gelişmiş “exclusive” işitme cihazı teknolojileri ile işitme sorununu asgari seviyeye indirgiyor.

  En gelişmiş “exclusive” işitme cihazı teknolojileri ile mükemmeli hedefleyen anlayışımız, Si-Ser İşitme Merkezleri’ni sektörün en başarılı ve en çok tercih edilen işitme merkezi yapmıştır.

  “Siz isteyin, biz hizmet sunalım. En fazlasını isteyin, en fazlasını sunalım. Sizlerin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur.”

  Dünden bugüne rakamlar ile Si-Ser 70’den Fazla Şubesiyle Türkiye’nin En Büyük İşitme Merkezi Zinciri…

  • 0+
   Şube
  • 0+
   Yıllık Deneyim
  • Si-Ser Grup, değer üretiyor

   Si-Ser Grup çalışanlarıyla tüm insanlara en iyi hizmeti sunmayı, sorunlarına çözüm bulmayı ve yaşamlarını kolaylaştırmak için katkı sağlamayı bir görev kabul ediyor.

   İşitme sorunu yaşayanların “bilgiye, ilgiye ve doğru yönlendirmeye ihtiyacı var” sloganı ile kurulan Si-Ser işitme merkezleri hizmetten taviz vermeden hızlı büyümeye devam ediyor

  • Si-Ser uzman kadro ile hizmet veriyor.

   Sadece teknoloji yetmiyor, teknolojiyi uyumlu hale getirerek çalışanını en iyi şekilde eğiterek teknolojiden faydalandırıyor. Teknoloji hızla gelişirken, uygulayıcı personelin de eğitilmesi ve bilgilendirilmesi gerektiğine inanan Si-Ser, en iyi hizmeti vermeyi bir görev olarak kabul ediyor.

   Personelin yeni teknolojilere adaptasyonları için teknoloji üreticilerinden eğitim desteği alıyor.

  • Sektörün gelişmesine önemli katkı sağlıyor.

   Si-Ser’in en büyük uğraşılardan birisi işitme cihazı kullanım kültürünü yaygınlaştırmak, ülkemizde yaşayan ve işitme sorunu olan her bireyi, var olan tüm seslerden haberdar etmek güven ve mutluluk içinde yaşamlarına katkı sunmaktır.

   Si-Ser 2000 yılından beri hem görsel hem yazılı basını kullanarak ihtiyaç sahibi insanlarımızın cihaz kullanmaları için çalışmalar yapmaktadır