KAPAT

  Aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

  close
  Aradığınızı bulmanıza yardımcı olabilir miyiz? ara

  Mutlu Müşteriler

  Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

  Asaf Ş.

  Daha önce başka bir firmadan cihaz kullanıyordum. Geçen ay şubenizi ziyaret ettim. Kampanyalı cihazlarından bahsettiler. Bende yararlanmak istedim. Bugün bir aylık kontrolüme geldim. Cihazdan çok memnunum.

  Kerem S.

  Siser İşitme Cihazları, Şubenizden almış olduğum ve burada çalışan elemanlarınızdan çok güzel hizmet almış olup saygı çerçevesi içerisinde güzel duruşlarından dolayı çok teşekkür ederim.

  Melek C.

  Siser İşitme Cihazları Şirketi Merkezine, Bundan 1,5 yıl önce almış olduğum işitme cihazından çok memnunum. İlk almaya geldiğim zaman Özlem Hanım son derece mükemmel bir şekilde yardımcı oldular.

  Kemalettin T.

  İşitme cihazı almadan önce duymadığım için etrafımdakilerle konuşmak istemiyordum. Cihazı kullanmaya başladıktan sonra konuşulanları iyi anlamaya daha iyi duymaya başladım.

  Ayşe R.

  Siserle tanıştım, Cihan bey Allah razı olsun derdime çare buldu. Siser'deki herkese teşekkür ederim.

  Ramazan K.

  Siser işitme karşıyakadan almış olduğum cihazdan memnunum ve karşıyaka şubenizin ilgi emnunluğumun beyanıdır. Cihazdan da memnunluğumu belirterek personelinize çok teşekkür ederim.

  Hatice Ö.

  Sosyal sorumluluk ilkesi kapsamındaki desteğiniz sayesinde bundan sonraki yaşantımı daha iyi ve sağlıklı bir şekilde sürdüreceğim bunun için sizlere teşekkürü borç biliyorum... Dokuz Eylül Üni. Öğrencisi

  Bilge Y.
  Gülay O.