KAPAT

  Aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

  close
  Aradığınızı bulmanıza yardımcı olabilir miyiz? ara

  Otovita Nem Alıcı Tablet (6 Adet)

  İşitme cihazı kullanırken terleme, banyo veya atmosferik nemlilikten dolayı kulak kanalınızın içinde nem oluşabilir. İşitme cihazı bu nemi emebilir ve bundan sebep performans kötü şekilde etkilenebilir. İşitme cihazınızdan en iyi performansı almak için işitme cihazınızın düzenli olarak nemini gidermeniz şarttır.

  Kurutma tabletini paketinden çıkarın ve işitme cihazı ve tableti kurutma kutusuna yerleştirin.

  Not :Kurutma esnasında işitme cihazınızdaki pili çıkartmak ve pil bölmesini açık bırakmak önemlidir.

  İşitme cihazını takıp tableti kurutma kutusunda kuruttuktan sonra bir kere aşağı doğru vidalayın. Optimum sonuçlar için ünite, saatlerce, tercihen gece boyunca kutunun içinde kalmalıdır. Kuruttuktan sonra işitme cihazını kurutma kutusundan çıkarın, tableti içinde bırakın ve kurutma tabletini sonraki kullanımlara saklamak için kapağı kapatın.

  Otovita Nem Alıcı Tablet Nasıl Kullanılır?

  Kurutma tabletinin değiştirilmesi birkaç kurutmadan sonra kurutma tableti turuncu rengini yitirip beyaza dönecektir. Yenisiyle değiştirilmesi gerekir. Eski kurutma tableti, ev tipi atıklarınız ile birlikte güvenli bir şekilde atılabilir.Tavsiyeler ve raf ömrü hakkında bilgiler bu bakım ürünlerinin son kullanma tarihi, katlama kutusunun yanı sıra temizleme sprey şişesinin de üzerinde basılır. Son kullanma tarihi geçtikten sonra ürünleri kullanmayın! 28 °C’den daha yüksek sıcaklıkta muhafaza etmeyin.

  Çocuk güvenliği OtoVita® Bakım Ürünlerinin çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edildiğinden emin olun. Kazayla yutulmasına karşı, formülündeki acı tat çocukların korunmasını sağlar. Acı tat, temizleme performansını etkilemez.