KAPAT

  Aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

  close
  Aradığınızı bulmanıza yardımcı olabilir miyiz? ara

  Si-Ser Çocuk

  Nano3 Pediatrik: Bebek ve çocukları için özel olarak geliştirilen Earnet Nano3 pediatri cihazları olabildiğince ses çeşitlerini sunabilmekte ve minik kullanıcıları, seslerin varlığı ve etkisiyle tanıştırmaktadır. Zihinsel varlıklarının çoğalmasına, algılama ve konuşma yeteneklerinin oluşmasına katkılar sunmaktadır.
  Earnet Nano3 pediatri cihazları ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen Nano3 serisini inceleyiniz ve işitme uzmanınıza danışınız.

  Tie Pediatrik: Tie Modüler işitme cihazları, pediatri için mükemmel bir çözüm sunuyor. Kulak arkasına takılan elektronik kısmı, duyma akustik sektöründe şimdiye kadar üretilen en küçük kulak arkası cihazıdır. Kulak kanalına yerleştirilen transdüser modülü  ise, tüm kulak kalıplarından daha küçüktür. Bebek ve çocuklar için farklı boyutlarda tasarlanan soket kablosuyla uygulama yapmak gayet kolaydır.

  Her işitme kaybına, her yaşa uygun olan TIE modüler işitme cihazları, hem işitme kaybını telafi ediyor, hem de T-FIS terapi ile tinnitusa sahip olan kişilere harika terapi olanağını sunuyor.

  İşitme kaybı çeşitlerine göre farklı cihaz çeşitleri bulunmakla birlikte, işitme uzmanı çocuğunuza en uygun olan cihazı seçip tavsiye edecektir.
  Çocuğunuzun işitmesine dair merak ettikleriniz tüm konulara buradan ulaşabilir, dilerseniz uzmanlarımıza danışabilirsiniz.