Siser Kurumsal Bilgiler

kurumsal

Siser Kuruluş

Si-Ser İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezleri, yüksek teknolojiyi takip ederek, insan merkezli felsefi yapısıyla, insanlara yardım etmeyi ve bu alanda hizmet vermeyi taahhüt eder.

1996 yılında kurulan Si-Ser İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezleri, duyma ve anlama sorunu yaşayan bireylerin sosyal yaşamda en iyi şekilde iletişim kurabilmeleri için, teknolojiyi, bilimi ve insani anlayış olanaklarını kullanarak en iyi hizmeti vermeyi prensip edinen bir şirkettir. Si-Ser, işitme kaybı olan bireylerin cihaz uyarlamasının en iyi şekilde yapılması için, eğitimli uzman odyometrist ve odyologlar çalıştırmaktadır. İşitme cihazlarının uzun yıllar performanslı çalışması için firmamız, bünyesindeki teknik servis kadrosuyla arızalanan cihazları en kısa sürede tamir edip teslim etmektedir. Si-Ser, bireylerin cihazlarını doğru kullanabilmeleri için ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Si-Ser, elektronik cihazların tek başına yeterli olmadığının bilincindedir. İşin yarısı, elektronik alet olan işitme cihazı ise diğer yarısı da doğru uyarlama ve düzgün hizmettir.

On ülkede hizmet veren Si-Ser, 70’i aşkın şubesiyle ülkemizin en büyük işitme merkezleri zinciridir. Üstün hizmet anlayışını yurt dışına da yaymaya çalışan Si-Ser; Azerbaycan, Irak, Libya, Pakistan, Kosova, Gürcistan, Bulgaristan, Kıbrıs ve Bosna Hersek’te şubeler açarak işitme sorunu yaşayanların dünyasını seslerle süslemektedir.

Çözüm ortağımız olan Ear-Teknik, earnet markasıyla bize her yönden güç vererek kalitemizin ve hizmet seviyemizin artmasına katkıda bulunmaktadır.

“Siz isteyin, biz hizmet sunalım. En fazlasını isteyin, en fazlasını sunalım. Sizlerin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur.”

Si-Ser Grup, değer üretiyor

Si-Ser Grup 300’den fazla çalışanıyla tüm  insanlara en iyi hizmeti sunmayı, sorunlarına çözüm bulmayı ve yaşamlarını kolaylaştırmak için katkı sağlamayı bir görev kabul ediyor.

İşitme sorunu yaşayanların “bilgiye, ilgiye ve doğru yönlendirmeye ihtiyacı var” sloganı ile kurulan Si-Ser işitme merkezleri hizmetten taviz vermeden hızlı büyümeye devam ediyor.

Si-Ser uzman kadro ile hizmet veriyor.

Sadece teknoloji yetmiyor, teknolojiyi uyumlu hale getirerek  çalışanını en iyi şekilde eğiterek teknolojiden faydalandırıyor. Teknoloji hızla gelişirken, uygulayıcı personelin de eğitilmesi ve bilgilendirilmesi gerektiğine inanan Si-Ser, en iyi hizmeti vermeyi bir görev olarak kabul ediyor.

Personelin yeni teknolojilere adaptasyonları için teknoloji üreticilerinden eğitim desteği alıyor.

Sektörün gelişmesine önemli katkı sağlıyor.

Si-Ser’in en büyük uğraşılardan birisi işitme cihazı kullanım kültürünü yaygınlaştırmak, ülkemizde yaşayan ve işitme sorunu olan her bireyi, var olan tüm seslerden haberdar etmek güven ve mutluluk içinde yaşamlarına katkı sunmaktır.

Si-Ser 2000 yılından beri hem görsel hem yazılı basını kullanarak ihtiyaç sahibi insanlarımızın cihaz kullanmaları için çalışmalar yapmaktadır

Sektörün gelişmesine önemli katkı sağlıyor.

Ülkemizde işitme cihazı kullanımı, ihtiyaca göre ne yazık ki gelişmiş ülkelere göre geridedir. Bizler duymayarak sorun yaşarken başkaları duyarak mutlu olmaktadır. İşitme sorunu yaşayanların ve duyma kaybı olanların işitme cihazlarıyla tanışmaları için Si-Ser 2000 yılından beri hem görsel hem yazılı basını kullanarak ihtiyaç sahibi insanlarımızın cihaz kullanmaları için çalışmalar yapmaktadır.

Mutlu toplum sağlıklı toplumdur, duymayan toplum sağlıklı toplum olamaz. Toplumumuzda milyonlarca insan duyma-yarak yaşarken teknolojiden ve teknolojinin faydalarından bihaberdir. İşitme cihazlarının kullanımı gelişmiş ülkelerde hızla yayılırken diğer ülkelerde ne yazık ki yavaş ilerlemektedir. Kullanım kültürü, sosyal yaşam isteği, sosyalleşmek ve toplumla diyalog içinde kalmak ve başkasına saygı duymak bu kültürün bir parçasıdır. İşitme kaybı sorunu yaşamak ayıp değil, çözüm olduğu halde kullanmamak ayıptır. Çünkü işitme kaybı yaşayan kişilerle temas içinde olan insanları zora sokarak iletişim sağlamaya çalışmak ayıptır. İnsanlar işitme kaybı olan kişilerin cihaz kullanarak kendileriyle rahat iletişim kurabilmeyi beklerler. Kültür seviyesi yüksek ülkenin insanları böyle düşünürler, geri kalmış ülkenin insanları ise hala cihazı kullanıp kullanmamayı düşünmekle meşguldürler.

Si-Ser’in en büyük uğraşılardan birisi işitme cihazı kullanım kültürünü yaygınlaştırmak, ülkemizde yaşayan ve işitme sorunu olan her bireyi, var olan tüm seslerden haberdar etmek güven ve mutluluk içinde yaşamlarına katkı sunmaktır.

İşitme Uzmanlarımız Sizi Bekliyor

Türkiye’nin en çok tercih edilen işitme cihazları merkezlerinden randevu almak için formu doldurunuz.