KAPAT

  Aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

  close
  İletişim İçin Tıklayın
  whatsapp
  Aradığınızı bulmanıza yardımcı olabilir miyiz? ara
  06 Ağustos 2017

  Sosyal Sorumluluk Projemiz kapsamında Metin Yıldız Adapazarı AKM’deydi.

  İşitme cihazlarında önde gelen firmalardan Si-Ser İşitme Cihazları, Adapazarı AKM’de Tiyatrocu Metin Yıldız’ın katılımıyla bir gösteri düzenlendi.

  1996 yılında kurulan, bugüne kadar 60’dan fazla Şubesi olan ve son olarak ilimizde bölgesel şubesini açan, Si-Ser İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezleri önceki akşam, AKM’den müşterilerine neşeli anlar yaşattı. Si-Ser Adapazarı Şubesi tarafından komedyen Metin Yıldız’ın hazırladığı “İşitmeniz ve Duymanız Show” isimli gösterisi, büyük ilgi gördü. İnteraktif olarak sahnelenen oyunca, katılımcılar bol bol gülüp eğlendi. Si-Ser İşitme cihazlar Bölge Pazarlama Sorumlusu Erkan Alsancak, Si-Ser Şubelerinde, işitme kaybı olan bireylerin cihaz uyarlamasının en iyi şekilde yapılması için, eğitimli uzman odyometrist ve odyologlar çalıştığını belirtti.

  ÜCRETSİZ
  Si-Ser Bölge Pazarlama Sorumlusu Erkan Alsancak, “İşitme cihazlarının uzun yıllar performanslı çalışması için firmamız, bünyesindeki teknik servis kadrosuyla arızalanan cihazları en kısa sürede tamir edip teslim etmektedir. Si-Ser, bireylerin cihazlarını doğru kullanabilmeleri için ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır” dedi. Alsancak, işitme cihazı konusunda iddialı olduklarını belirtirken, şubelerinin Adnan Menderes Caddesi Özcan Pasajı No: 2’de hizmet verdiğini bildirdi.

  Kaynak:http://www.sakaryayenihaber.com/69220-yildiz-kahkahaya-bogdu-haberi.html

  Paylaş :