KAPAT

  Aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

  close
  Aradığınızı bulmanıza yardımcı olabilir miyiz? ara

  İşitme Cihazı Tamiri Servisi

  İşitme Cihazı Tamiri Servisi

  İşitme cihazları için 2 yıl garanti süresi verilmektedir. İşitme cihazının yetkili servisin dışında müdahale görmesi garanti şartlarını ortadan kaldırmaktadır. Kullanıcı hatalarından arızalanan işitme cihazı garanti kapsamında değildir.
  Herhangi bir nedenden bozulan işitme cihazların, tamir bakım ve servis hizmeti mevcuttur.
  Özellikle garanti süresinin bitiminden sonra işitme cihazının tamiri ve bakımı sadece TSE 12426 Hizmet yeterlilik belgesine sahip teknik servislerde yaptırılmalıdır.

  6 ayda bir ücretsiz bakım ve temizleme hizmetimizden yaralanabilirsiniz. Bu bakım, işitme cihazınızın kullanım ömrünü uzatır, randımanlı kullanmanızı sağlar.

  Yeni almış olduğunuz işitme cihazı 2 yıl içinde 3 defa tamire gelirse (Kullanıcı hataları hariç) işitme cihazınızı yenisiyle değiştiriyoruz. Tamire ve bakıma gelen işitme cihazlarının, uzman kişilerce tamir ve bakımı yapılır.

  İşitme cihazı en az 2 gün testte kalır. Genel bakımı yapılan işitme cihazınız en kısa zamanda size iade edilir.

  Gelişigüzel servilerde işitme cihazı tamiri, işitme cihazı verimliliğini düşüreceğinden işitme cihazı kullanımından memnuniyet azalacaktır.

  İşitme cihazı tamiri, servisi ve bakımında firmamızı tercih etmeniz halinde konusunda uzman mühendis ve teknisyenlerimiz TSE 12426 belgeli labaratuvarımızda sizlere yardımcı olacaklardır.

  Servisler hakkında detaylı bilgi almak için servis sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Teknik Servis ile İletişime Geç

  • tamir
  • tamir