KAPAT

Aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

close
İletişim İçin Tıklayın
whatsapp
Aradığınızı bulmanıza yardımcı olabilir miyiz? ara

TV Dinleme Kulaklığı

Kablosuz Odyoloji Kulaklığı

Yaş aldıkça, kulaklarımız konuşmaları ve müziği olması gerektiği gibi duyma noktasında bir yardıma ihtiyaç duyar.

, TV Dinleme Kulaklığı

TV’nin sesini artırmak etraftakileri raharsız etmek dışında size faydası olan bir çözüm değildir. Sennheiser Set 880 ile bu sorunlar ortadan kalkmaktadır. İhtiyaçlarınıza göre dinlemene deneyiminizi kişiselleştirirken etrafınızdakilere hiçbir rahatsızlık vermezsiniz. Sennheiser Set 880 aynı anda iki ayrı ses kaynağına bağlanabilmektedir. Böylece hiçbir kabloyla ve kurulumla uğraşmadan TV ya da diğer ses kaynaklarınız arasında geçiş yapabileceksiniz.

Kompakt ve Mütevazı Tasarım

Birçok özellikle dolu olan Sennheiser Set 880 ince ve mütevazı bir tasarıma sahiptir. Çene altından geçen -Stethoset- hafif kulaklık yapısı kafaya bir basıncın binmesini ortadan kaldırırken otomatik olarak gözlük ya da saçınıza temas etmeden rahat bir kullanım sağlıyor. Gelişmiş kablosuz iletim teknolojisi kulaklık ve alıcı ünite arasında 70 metreye kadar sabit ve kesintisiz bir bağlantı sunar. 

Flex 500 Kablosuz Boyun Askılı TV Dinleme Kulaklığı

Sevdiğiniz kulaklıkla ihtiyacınız olan kişiselleşmiş sesi size kristal netliğinde sunarak TV deneyiminizi kusursuz hale getirir. İster kulak içi, ister kafa üstü olsun kulaklığınız kolayca kablosuz TV dinleme cihazı haline dönüşecek.

, TV Dinleme Kulaklığı

30 metreye kadar kablosuz çekim alanı sunan kulaklık özgürce ev içinde dolaşmanızı sağlar.