KAPAT

  Aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

  close
  Aradığınızı bulmanıza yardımcı olabilir miyiz? ara

  Ücretsiz İşitme Testi  Si-Ser ailesine katıldığınızda sizi asla yalnız bırakmıyoruz! Ücretsiz İşitme testlerimiz ile her zaman sizin yanınızdayız.
  10 ülke ve 70 merkezde, her zaman yanınızdayız. Yurtdışı gezilerinizde, tatillerinizde, memleketinizde, kısacası bize ihtiyacınız olabilecek her yerde sizinleyiz. Cihaz aldıktan sonra iki sene boyunca cihaz bakımlarınız ücretsiz olarak yapılmakta cihazı kullandığınız süre boyunca ücretsiz ayar yapma imkanı sunuyoruz. Her probleminizde, her isteğinizde geniş servis ve teknik ağımızla sizlere hizmet sağlıyoruz.
  Kısacası, İşitme cihazından memnun kalmanız için SİSER, tüm kurumsal destekleriyle hep yanınızda olacaktır. Bu süreçte işitme testleri ile duyma yetinizi standartların üstünde mi değil mi kontrol ediyoruz. Si-Ser, dünyanın yerel işitme merkezi olma yolunda.

  • Türkiye, Azerbaycan, Bulgaristan, Bosna Hersek, Kosova, Kıbrıs, Irak, Gürcistan ve Pakistan’da kurduğu İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezleri’yle en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.
  • İşitme ve çınlama sorunu yaşayan kişilerin hayatla-rını kolaylaştırmak ve çözüm üretmek için size en yakın bölgelerde hizmet vermeye devam ediyor.
  • Hizmetin yaygınlaşması adına farklı ülkelerde ve illerde şubeleşmeye devam ediyor.
  • Si-Ser, elektronik cihazla-rın tek başına yeterli olmadığının bilincindedir. İşin yarısı elektronik ise, diğer yarısı da doğru uyarlama ve düzgün iletim sistemi kurmaktır.
  • 10 ülkede hizmet veren Si-Ser, 70’i aşkın şubesiyle işitme sorunu yaşayanların dünyasını seslerle renklendirmektedir.
  Paylaş :
  Yazar Kutusu